KROUŽKY

CEV Dúbrava nabízí tradiční i nové kroužky probíhající v odpoledních hodinách zpravidla v areálu CEV Dúbrava. Kroužky jsou primárně určeny dětem ve věku 6 – 15 let, ale po dohodě jsou možné výjimky. Termíny kroužků jsou předběžné - je možné je po domluvě vedoucího s rodiči účastníků upravit.

Nedílnou součástí přihlášky je i souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU (GDPR). Přečtěte si jej pozorně a rovněž pečlivě vyplňte. Je důležité, abyste se nejen podepsali, ale také napsali hůlkovým písmem svoje jméno. V případě, že je příjmení jiné, než dítěte, prosíme Vás uvést do závorky i jméno dítěte. Bez přiloženého souhlasu je přihláška neplatná.


GDPR
Přihláška do ZÚ Přihláška do ZÚ

dilna

Výtvarný kroužek

Děti, které baví vyrábění a tvoření netradičních předmětů z často neobvyklých materiálů z přírody, ale nejen z ní, jsou vítány ve výtvarně-řemeslné dílně! Vyzkouší si nové techniky, udělají radost sobě i svým blízkým krásnými výrobky a rozvinou o kousek dál svou fantazii.

Cena 250 Kč/pololetí, pondělí 14:30 – 16:00

Výcvik psů

Kroužek určený zejména pro děti se psem, ale nevadí ani, když pejska zatím nemáš! Naučíš se, jak se psem lépe spolupracovat, jak vycházet s cizími psy, jak se učit novým dovednostem a řadu se jich také společně naučíte, ale také si společně užijete spoustu legrace při hrách, nácviku agility nebo společných procházkách! Společně pak také zorganizujeme Výstavu psích miláčků v Hodoníně pro veřejnost, které se také můžeš zúčastnit!

Cena 200 Kč/pololetí, pondělí 16:00 – 17:30

Hobby horse

Máš rád/a pohyb, koně, tvoření a také módu? Neváhej a přijď vyzkoušet kroužek Hobby Horse, můžeš si zlepšit svou fyzičku, najít si nové kamarády/ky, naučit se vytvořit si svého koně a třeba i získat medaile! Tento původně finský sport spočívá ve skocích přes překážky a nácvikem drezúry jako v opravdovém koňském parkouru s koníkem na tyčce. U nás je navíc přidanou hodnotou, že se koníka naučíš i vyrobit!

Cena 400 Kč/pololetí, pondělí a úterý 15:30 - 17:00

chovatel

Chovatelský kroužek pro začátečníky

Kroužek určený zejména novým zájemcům o chovatelství. Děti se hravou formou seznámí s jednotlivými druhy žijícími v CEV Dúbrava, naučí se základní péči o ně, kterou si mohou vyzkoušet v praxi. Nedílnou součástí kroužku je v neposlední řadě i přímý kontakt se zvířaty. Ve zbylých chvílích nás čekají hry v zahradě nebo klubovně.

Cena 400 Kč/pololetí, úterý 15:00 – 16:30

Keramika pro pokročilé

Cena 600 Kč/pololetí, úterý 16:00 – 18:00

Chovatelský kroužek pro pokročilé

Kroužek je veden v tradičním chovatelském duchu, ale je primárně určen těm, kteří absolvovali některý rok v chovatelském kroužku. Budeme prohlubovat již nabyté znalosti a dovednosti a naše zvířata se na vás již velice těší.

Cena 400 Kč/pololetí, středa 14:30 -16:00

rybar

Rybářský kroužek

Chceš se stát rybářem či rybářkou? Přihlas se do našeho kroužku a během roku se dozvíš vše důležité, co o rybách a rybářství musíš vědět, získáš praktické dovednosti a vypravíš se do terénu, abys pak mohl/a na jaře úspěšně složit rybářské zkoušky a jít si pro svůj první rybářský lístek!

Cena 400 Kč/pololetí, středa 15:30 – 17:00

Podvečery 4teens (zvířata, deskové hry, netradiční aktivity pro děti od 11 let)

Podvečerní kroužek určený pro starší děti, které se nechtějí doma nudit a chtějí poznat nové kamarády a s nimi se věnovat našim zvířatům, hrát deskové hry, vyzkoušet zajímavé pokusy nebo i vyrazit na zajímavá místa.

Cena 150 Kč/pololetí, středa 16:15 – 17:45

Keramická dílna

Pro všechny milovníky tvorby z hlíny je u nás otevřena keramická dílna, kde máte možnost se kreativně vyřádit, něco pěkného pro radost či k užitku si vyrobit a v případě potřeby, je vám k dispozici odborná rada či pomoc.

Cena 600 Kč/pololetí, čtvrtek 15:00 - 17:00

priroda

Přírodovědný a ornitologický kroužek pro děti od 8 let!

Fascinující je život fauny i flóry a Ty máš možnost do něj proniknout! Dozvíš se řadu zajímavých informací z říše rostlin i živočichů formou her, naučíš se poznávat druhy žijící u nás, budeš rozumět jejich komunikaci; staneš se pozorovatelem přímo v terénu a dokonce zúčastníš se odchytu ptáků a jejich kroužkování! Vydej se do úžasného světa přírody s námi!

Cena 150 Kč/pololetí, čtvrtek 16:00 - 18:00/1 za 14 dní

Chovatelský kroužek pro všechny

Kroužek pro všechny milovníky zvířat, kterým nevyhovuje ani jeden z předešlých termínů!

Cena 400 Kč/pololetí, čtvrtek 16:00 - 17:30

Astro klub

pátek od 19:30Kroužky jsou realizovány za laskavé podpory Města Hodonín.


město Hodonín logo